Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vezmete si boty, otevřete dveře a zamknete za sebou. Sejdete schody, otevřete dveře, pozdravíte do otevřených dveří kadeřnictví a sejdete pár dalších schodů. Hned po tom, co otevřete další dveře a projdete jimi, je zase zavřete a jděte do leva (Čudlinko, to je za tou ručičkou která drží volant, když ta druhá ručička řadí). Půjdete pořád za nosem, tedy pokud možno rovně, po chodníku. Dojdete na přechod pro chodce, na kterém se rozhlédnete a opatrně ho přejdete. Hned jak po přechodu dorazíte na protější chodník, se dáte do zase doleva (Čudlinko, koukni se do té první závorky). Půjdete asi 60 metrů a dojdete před nově opravený baráček oranžové barvy. V přízemí má dvě zatím neobydlené výlohy, mezi kterými je vchod do kterého vejdete. Po zazvonění na zvonek „Kočí, Kubíková, Betty“ počkáte na bzukot, který Vám otevře vchodové dveře. Po vyšplhání třech pater, dojdete ke dveřím, které v tu dobu už budou dávno otevřené, protože v nich bude stát Kočí, Kubíková a Betty a budou se dívat jak zhluboka dýcháte, potíte krev a ze rtů vyluzujete zvuky podobající se větě „musím začít cvičit“.

Ty bystřejší z Vás poznali, že zde popisujeme cestu do našeho nového bytečku. Těm ostatním oznamujeme, že dnes 21.8.2007 bude podepsána smlouva na naše nové hnízdečko. Stěhovat se budeme co nevidět, tak se zatím naučte cestu. Ne jako Jirka s Jíťou. Těm jsme cestu ukázali, ty nás navštívili a pak ztratili adresu a už cestu k nám nenašli.

Každopádně se to dnes pokusíme trošku nafotit a pak vám ukážeme nějaké demo fotky. Každopádně, těm co nám drželi palce při hledání děkujeme, protože to pomohlo a díky tomu jsme si našli opravdu nádhernej byteček, do kterého se moc a moc těšíme. A hlavně se těšíme až se tam sejdeme v hojném počtu.

 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář