Jdi na obsah Jdi na menu
 

Čísel je spousta. Některá něco znamenají, jiná jsou bezvýznamná. Některá vyjadřují počet, jiná stáří a další jsou třeba datum. Dnes mám na mysli tři velká čísla a spoustu malých. Vezmu to postupně a začnu třeba tím kulatým.

50 – Akce na které se měli oslavit moje a Jirky (2*25) narozeniny. Padnul návrh, slavit je 12.-13. října. Jenže může jen 1/3 Ústí a 1/2 Lovosic. Takže asi uděláme prostě jen takovou nějakou akcičku, bez většího významu. I když, ono se vždycky něco najde – třeba oslava závěrečných zkoušek Víťova řidičáku. A to by se oslavit mělo, obzvlášť když si uvědomíte, že mu rozhodnutí nastoupit do kurzu trvalo 7 let. To se oslavit prostě musí, ať už to dopadne jak chce. Prostě a jednoduše. Akci „50“ uděláme někdy později. Třeba první víkend v jedenáctém měsíci, kdy psala Janča, že můžou. A tím se pomalu dostávám k dalšímu číslu. A tím je číslo 77. Nevíte co znamená? Tak napovím ……50 + 27. Pořád nevíte? Bobí se neukázal už pěkně dlouho a pořád mu dlužíme dárky a oslavu k jeho narozeninám. Tak by se mohlo oslavit všechno dohromady – 50ka i Bobího narozeniny (27). Protože kdo ví, kdy se zase sejdeme všici. A třeba by to mohlo vyjít zrovna ten první víkend v listopadu (2.-4. 11). Preventivně si ho předběžně zarezervujte pro Ohm.

A třetí číslo je 70. Akce o které vědí jen tři zakladatelé Ohmu, kteří se jí účastnili tuto sobotu 6. října v Lovosicích. Víťa, Jirka a já. Po dlouhé době v zakládající sestavě. Prolezli jsme tři putyky a probrali spoustu témat. A proč se vlastně tato akce jmenovala „70“? Protože číslo 70 se stalo základem jednoho sporu, při kterém jeden z členů nepřiměřeně reagoval . Dnes už víme kdo měl pravdu a tak doufám, že dotyčný bude reagovat tak, jak se sluší a patří. Nic méně i přes tento pokus narušit akci kyselým ksichtem se to docela vydařilo, protože jsme probrali opravdu všechno. Začalo se hudbou a přes kanoe se došlo až k bodovému systému. Doufám, že brzo zase někam vyrazíme, ať už to bude zdravé jádro, nebo celá grupa.

Ještě bych rád upozornil, že je na stránce DD nový článek.

 

Martin

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář