Jdi na obsah Jdi na menu
 

Víkend od 27. do 29. 7. jsme s mejma holčičkama byli v Děčíně. Nebudu popisovat rodinné návštěvy a výlety, ale popíšu posezení s Víťou a Danou v klubíku 333 v Bínově (nebo jak se ta dirka jmenuje).
Prostě jsme se v sobotu po telefonické dohodě sešli ve zmíněném klubíku. Jinak vřele doporučuju, je to tam hezký a je tam dost zkracočasů. Třeba já s Víťou jsme využili kulábr. Měl jsem na počítači celkem dost natrénováno z práce a tak jsem Víťu vyzval. Jenže hrát na monitoru a na opravdovém stole je trošku rozdíl a tak mě Víťa (vytrénovanej z Plzeňskejch hospůdek) porazil 3:1. Holky si zatím zahrály obří "člověče, nezlob se". A když píšu holky, tak myslim opravdu všechny, včetně Bettynky. Ta Daně se Šárkou podávala kostku.
Po pár pivkách a nějaký tý Kofole (není to reklama? když tak chci prachy) jsme se rozešli do svejch krásnejch paneláků. Jinak Bettynka odnesla víkend v Děčíně (plnej rodinnejch návštěv) celkem slušně. Každej kdo ji potkal ji cpal nějakou tu laskominu a ještě teď s ní musíme chodit v noci do parku, protože má průjem za kterej by se nestyděl ani slon.

Takže kruhům pod očima, zdar.
Martin

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář